Kariéra

Chcete pracovat s námi?

Ozvěte se nám
Tým Prodesi

Nabízené pozice

Chceš projektovat a následně být u realizace stavby s důrazem na udržitelnost? Pracovat na zajímavých a velkých projektech ze dřeva typu administrativních a bytových domů, mateřských a základních škol, případně i na těch menších jako jsou rodinné domy a rekreační objekty? Pokud si odpověděl ANO, tak o Tobě rádi uslyšíme!

Projektant/Projektantka dřevostaveb (HIP)

Co tě u nás čeká:

  • práce na zajímavých a velkých projektech jako jsou administrativní a bytové domy, mateřské a základní školy, i na menších projektech rodinných domů a rekreačních objektů;
  • zázemí prosperující a stabilní české společnosti, která se spolupodílí na tvorbě nové legislativy v oblasti výškových dřevostaveb;
  • možnost stát se součástí týmu tvořícího nové „odvětví“ výškových dřevostaveb;
  • práce na projektové dokumentaci v souladu s architektonickou studií, vyhláškami a požadavky klienta;
  • aktivní spolupráce s celým prodesi/domesi týmem od architektů až po stavbu;
  • přátelský a mladý tým, kolegové ti budou vždy připraveni pomoci, aby tvoje práce šla kupředu.

Co můžeš čekat od nás:

  • příjemné pracovní prostředí plné dřeva;
  • týmovou práci v přátelském kolektivu;
  • kompletní zaškolení do projektování dřevostaveb;
  • flexibilní pracovní dobu;
  • možnost částečné práce z domova;
  • vzdělávací kurzy a školení pro tvůj rozvoj;
  • možnost profesního růstu a vzdělávání;
  • místo výkonu práce na Praze 3;
  • nástup dle dohody.

Co očekáváme od tebe:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo technického směru;
  • prokazatelnou praxi na pozici projektanta minimálně 5 let, praxe HIP výhodou;
  • autorizační razítko výhodou;
  • komunikativní schopnosti, technické a organizační myšlení;
  • samostatnost a schopnost učit se novým věcem;
  • aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B;
  • znalost anglického jazyka výhodou.

Kontakt:

kariera@prodesi.cz

Chceš být u realizace dřevostaveb, pracovat na zajímavých a velkých projektech jako jsou administrativní a bytové domy, mateřské a základní školy, i těch malých jako jsou rodinné domy a rekreační objekty? Pokud jsi odpověděl ANO, tak o Tobě rádi uslyšíme!

 Náplň práce:

  • řízení provádění staveb ze dřeva v souladu s projektovou dokumentací a s požadavky smlouvy o dílo;
  • zodpovědnost za dodržování stanoveného rozpočtu;
  • koordinace podřízených pracovníků, vedení a kontrola pracovních úkolů;
  • ve spolupráci s přípravářem stavby zajištění včasných dodávek materiálu;
  • spolupráce na zajištění a výběru subdodavatelů, spolupráce při koordinaci činností dodavatelských firem;
  • spolupráce s externími subjekty (technický dozor investora, autorský dozor projektanta, správci sítí, místní úřady, obyvatelé, kontrolní orgány atd.);
  • kontrolní prohlídky stavby, účast na kontrolních dnech, řešení reklamací a neshod;
  • vedení příslušné dokumentace, vedení stavebního deníku, zpracování denního hlášení stavby, rozpočet zbývajících nákladů na dokončení stavby, uložení a evidence změn a doplňků PD, zpracování podkladů pro fakturaci, soupis materiálu a prací, vedení evidence dokumentace zákazníka.

Nabízíme:

  • práci na zajímavých zakázkách v oblasti dřevostaveb;
  • motivační smluvní finanční ohodnocení (fixní složka + bonusy);
  • možnost profesního růstu a vzdělávání v oblasti dřevostaveb;
  • týmovou práci v přátelském kolektivu.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru;
  • zkušenosti v oblasti dřevostaveb na pozici stavbyvedoucího výhodou;
  • silné organizační, komunikační a vyjednávací dovednosti;
  • schopnost řídit náročné stavební práce, odolnost vůči stresu, důslednost;
  • loajalitu a flexibilitu, technicko-ekonomické myšlení;
  • vysoké pracovní nasazení;
  • oprávnění autorizovaného technika/inženýra nejlépe v oboru pozemní stavby výhodou;
  • znalost práce na PC, MS Office.